KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16144269

nr 1614 4269

Anders Heller

(f. 1904), Sverige

Etsning, Signerad, Foresta 1924. Bildmått: 25x32 cm, yttermått inklusive ram: 39x43 cm

Anders (Andor) Heller, svensk bildkonstnär född i Ungern 1904.

Utrop:

500 kr

måndag 22 april 2024
kl 20:59:24

Anders Heller

Läs mer om Anders Heller